BĚH HARTECKOU ALEJÍ - 11. ČERVNA 2015

VÝSLEDKY

 

 

 

 

 

PŘEDŠKOLAČKY

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Anna

Lefantová

MŠ LESNÍ

36 sekund

2

Michaela

Ježková

MŠ LESNÍ

37 sekund

3

Izabela

Place

"THE LEARNING PLACE"

38 sekund

4

Kristýna

Farská

MŠ LESNÍ

39 sekund

5

Amálie

Česánková

MŠ LESNÍ

40 sekudn

6

Laura

Omrtová

MŠ LESNÍ

41 sekund

7

Lucie

Vejdělková

MŠ LESNÍ

42 sekund

8

Andea

Andrlová

MŠ LESNÍ

43 sekund

9

Natálie

Waldhauserová

MŠ LESNÍ

44 sekund

10

Anna

Masaříková

MŠ LESNÍ

45 sekund

11

Kateřina

Nosková

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

46 sekund

12

Adéla

Hájková

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

47 sekund

13

Adéla

Masaříková

MŠ LESNÍ

48 sekund

 

 

 

 

 

PŘEDŠKOLÁCI

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Matyáš

Kettner

MŠ LESNÍ

0:36

2

Michal

Majerovič

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

0:37

3

Alex

Marx

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

0:38

4

Tadeáš

Podroužek

MŠ LESNÍ

0:39

4

Milan

Blažej

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

0:39

6

Pavel

Cerman

MŠ LESNÍ

0:40

7

David

Slovenský

MŠ LESNÍ

0:41

8

Jakub

Plecháč

MŠ LESNÍ

0:42

9

Lukáš

Votoček

MŠ LESNÍ

0:43

10

Radek

Dostál

MŠ LESNÍ

0:44

 

 

 

 

 

1. TŘÍDA - DĚVČATA

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Klára

Ottová

ZŠ ŠKOLNÍ

4:46

2

Johana

Cupáková

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:54

3

Karolína

Moravcová

ZŠ Dolní Branná

4:59

4

Simona

Chlumová

ZŠ ŠKOLNÍ

5:03

5

Tereza

Kotyková

ZŠ Dolní Branná

5:05

6

Kristýna

Zollmanová

ZŠ HORSKÁ

5:13

7

Ella

Jebavá

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:17

8

Eliška

Svačinová

ZŠ ŠKOLNÍ

5:19

9

Adéla

Holubcová

ZŠ ŠKOLNÍ

5:20

10

Iveta

Ottová

ZŠ ŠKOLNÍ

5:21

11

Silva

Zuzánková

ZŠ ŠKOLNÍ

5:30

12

Kristína

Megová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:53

13

Viola

Martínková

ZŠ ŠKOLNÍ

6:06

14

Eliška

Šebelová

ZŠ LESNÍ

6:10

15

Kamila

Svatá

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

6:36

16

Zuzana

Slavíková

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

6:44

17

Tereza

Kohoutová

ZŠ ŠKOLNÍ

6:46

18

Alexandra

Stužková

ZŠ ŠKOLNÍ

6:49

19

Natálie

Martínková

ZŠ ŠKOLNÍ

7:02

20

Anna

Šitinová

ZŠ ŠKOLNÍ

7:10

21

Eliška

Vaňková

ZŠ ŠKOLNÍ

7:14

22

Lucia

Kacúrová

ZŠ ŠKOLNÍ

7:36

23

Eliška

Pavlíčková

ZŠ LESNÍ

7:33

24

Natálie

Mašková

ZŠ LESNÍ

7:40

 

 

 

 

 

1. TŘÍDA - CHLAPCI

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Jakub

Jiránek

ZŠ Dolní Branná

4:30

2

Patrik

Klanica

ZŠ ŠKOLNÍ

4:37

3

Adam

Petřík

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:39

4

Radek

Štefan

ZŠ ŠKOLNÍ

4:42

5

Matěj

Zajíc

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:52

6

Šimon

Mejsnar

ZŠ ŠKOLNÍ

4:57

7

Daniel

Mejsnar

ZŠ ŠKOLNÍ

4:57

8

Jalkub

Šimek

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:11

9

Filip

Vancl

ZŠ LESNÍ

5:13

10

Matyáš

Janáček

ZŠ LESNÍ

5:21

11

Filip

Jirouš

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:23

12

Matěj

Zeman

ZŠ Dolní Branná

5:25

13

Antonín

Deml

ZŠ Dolní Branná

5:43

14

Jáchym

Erlebach

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:49

15

Marián

Studecký

ZŠ LESNÍ

5:51

16

Jaroslav

Pleva

ZŠ ŠKOLNÍ

5:53

17

Matěj

Michal

ZŠ ŠKOLNÍ

5:56

18

Matyáš

Kuba

ZŠ LESNÍ

6:04

19

Miroslav

Karásek

ZŠ LESNÍ

6:08

20

Martin

Šídlo

ZŠ Dolní Branná

6:13

21

Michal

Losenický

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

6:23

22

Jan

Fejgl

ZŠ LESNÍ

6:31

23

Michal

Štefan

ZŠ LESNÍ

6:36

24

Jiří

Ryba

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

6:49

25

Matěj

Slovák

ZŠ LESNÍ

6:56

26

Ondřej

Stínil

ZŠ ŠKOLNÍ

7:40

 

 

 

 

 

2. TŘÍDA - DĚVČATA

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Michaela

Place

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:21

2

Ilona

Plecháčová

ZŠ Dolní Branná

4:28

3

Eliška

Polonská

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:31

4

Adéla

Pittnerová

ZŠ LESNÍ

4:33

5

Lucie

Jandurová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:45

6

Nikol

Tomina

 

5:05

7

Tereza

Andraško

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

5:06

8

Sára

Červinková

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:13

9

Veronika

Vejnarová

ZŠ Dolní Branná

5:21

10

Pavlína

Matoušková

ZŠ Dolní Branná

5:21

11

Adéla

Mládková

ZŠ HORSKÁ

5:31

12

Nela

Klimentová

ZŠ HORSKÁ

5:34

13

Barbora

Schreierová

ZŠ ŠKOLNÍ

5:42

14

Vendula

Červinková

ZŠ ŠKOLNÍ

5:58

15

Věra

Blagoeva

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

5:59

16

Anna

Rozsévačová

ZŠ ŠKOLNÍ

6:23

17

Nela

Hájková

ZŠ ŠKOLNÍ

6:24

18

Adéla

Albrechtová

ZŠ ŠKOLNÍ

6:28

19

Kristýna

Havlíčková

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

6:33

20

Hana

Cermanová

ZŠ LESNÍ

6:36

21

Anežka

Patočková

ZŠ LESNÍ

6:43

22

Kamila

Holásková

ZŠ LESNÍ

6:45

23

Kristýna

Povrová

ZŠ LESNÍ

6:52

24

Anna

Jindřišková

ZŠ LESNÍ

6:59

25

Tereza

Braunová

ZŠ LESNÍ

7:05

26

Nikola

Mikásková

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

7:19

27

Natálie

Novotná

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

7:25

28

Dita

Slovenská

ZŠ LESNÍ

7:41

29

Markéta

Holásková

ZŠ LESNÍ

7:42

30

Anna

Hanušová

ZŠ ŠKOLNÍ

7:43

31

Tereza

Masaříková

ZŠ LESNÍ

7:50

 

 

 

 

 

2. TŘÍDA - CHLAPCI

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Tobiáš

Sporysch

ZŠ LESNÍ

4:02

2

Matyáš

Motyčka

ZŠ LESNÍ

4:03

3

Filip

Hanuš

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:04

4

Jakub

Doležal

ZŠ ŠKOLNÍ

4:12

5

Adam

Kužel

ZŠ LESNÍ

4:16

6

Marek

Rieger

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:19

7

Matouš

Křivánek

ZŠ ŠKOLNÍ

4:37

8

Martin

Čipkala

ZŠ ŠKOLNÍ

4:42

9

Jakub

Lukeš

ZŠ Dolní Branná

4:52

10

Jan

Janák

ZŠ ŠKOLNÍ

4:55

11

Vojta

Želev

ZŠ ŠKOLNÍ

4:55

12

Vojta

Kerhát

ZŠ Dolní Branná

4:57

13

Jan

Matoušek

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:00

14

Radim

Vlach

ZŠ ŠKOLNÍ

5:09

15

David

Buďárek

ZŠ ŠKOLNÍ

5:15

16

Matyáš

Hanus

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:30

17

Jakub

Urban

ZŠ LESNÍ

5:32

18

Edwin

Beek

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:35

19

Viktor

Vaníček

ZŠ Dolní Branná

5:56

20

Václav

Grohman

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:56

21

Adam

Gerstman

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

6:05

22

Martin

Vrána

ZŠ ŠKOLNÍ

6:07

23

Marek

Čejpa

ZŠ Dolní Branná

6:08

24

Jakub

Petrlík

ZŠ ŠKOLNÍ

6:08

25

Tomáš

Škáva

ZŠ HORSKÁ

6:13

26

Lukáš

Trýzna

ZŠ ŠKOLNÍ

6:34

27

Jakub

Vošvrda

ZŠ ŠKOLNÍ

6:40

28

Jan

Kmecko

ZŠ ŠKOLNÍ

6:47

29

Petr

Kulhánek

ZŠ LESNÍ

7:15

30

Dominik

Černý

ZŠ LESNÍ

7:18

 

 

 

 

 

3. TŘÍDA - DĚVČATA

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Ema

Blažková

ZŠ ŠKOLNÍ

4:23

2

Barbora

Srnová

ZŠ Dolní Branná

4:31

3

Tereza

Ježková

ZŠ LESNÍ

4:36

4

Lenka

Forbelská

ZŠ Dolní Branná

4:40

5

Vendula

Exnarová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:42

6

Klára

Řídilová

ZŠ Dolní Branná

4:43

7

Adéla

Vokáčová

ZŠ ŠKOLNÍ

4:44

8

Klára

Volechová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:50

9

Adéla

Matoušková

ZŠ LESNÍ

5:03

10

Kristýna

Jelínková

ZŠ ŠKOLNÍ

5:18

11

Aneta

Francová

ZŠ ŠKOLNÍ

5:24

12

Johanka

Hájková

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:34

13

Martina

Lukešová

ZŠ ŠKOLNÍ

5:40

14

Elena

Benešová

ZŠ ŠKOLNÍ

5:53

15

Klára

Rudolfská

ZŠ ŠKOLNÍ

6:22

16

Denisa

Radoňová

ZŠ Dolní Branná

6:23

17

Martina

Hanzlíčková

ZŠ LESNÍ

6:24

18

Adéla

Losenická

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

6:28

19

Veronika

Štefanová

ZŠ LESNÍ

7:00

20

Lucie

Erbenová

ZŠ LESNÍ

7:08

21

Laura

Neffe

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

7:11

22

Sára

Kadlčíková

ZŠ ŠKOLNÍ

7:22

23

Adéla

Pěničková

ZŠ ŠKOLNÍ

7:34

24

Alice

Helclová

ZŠ ŠKOLNÍ

7:39

 

 

 

 

 

3. TŘÍDA - CHLAPCI

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Patrik

Tomíček

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

4:11

2

Lukáš

Kulhánek

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:14

3

Jan

Vitvar

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:17

4

Daniel

Hornych

ZŠ LESNÍ

4:20

5

Petr

Fiala

ZŠ ŠKOLNÍ

4:20

6

Radim

Havlíček

ZŠ ŠKOLNÍ

4:29

7

Jan Šubrt

Šubrt

ZŠ ŠKOLNÍ

4:30

8

Vít

Waishaupt

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

4:35

9

Filip

Klazar

ZŠ ŠKOLNÍ

4:39

10

Filip Beneš

Beneš

ZŠ ŠKOLNÍ

4:46

11

Adam

Kuhnel

ZŠ ŠKOLNÍ

4:52

12

Antonín

Mrkva

ZŠ LESNÍ

4:59

13

Martin

Kobrle

ZŠ LESNÍ

5:12

14

Martin

Levinský

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:15

15

Dominik

Šulitka

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:22

16

Václav

Švejda

ZŠ HORSKÁ

5:44

17

Vojtěch

Paulů

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

6:34

18

Jakub

Harvey

ZŠ ŠKOLNÍ

6:50

19

Vojtěch

Marek

ZŠ LESNÍ

7:27

20

Patrik

Jelínek

ZŠ ŠKOLNÍ

7:33

21

Michael

Vyhnal

ZŠ ŠKOLNÍ

8:01

22

Martin

Fišera

ZŠ LESNÍ

8:03

23

Jan

Blíma

ZŠ LESNÍ

8:16

24

Samuel

Kettner

ZŠ LESNÍ

9:31

25

Jakub

Blaško

ZŠ LESNÍ

9:41

26

Michal

Machyl

ZŠ LESNÍ

9:44

 

 

 

 

 

4. TŘÍDA - DĚVČATA

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Sára

Křížková

ZŠ ŠKOLNÍ

4:08

2

Bára

Paulů

ZŠ ŠKOLNÍ

4:16

3

Sára

Šromová

ZŠ HORSKÁ

4:19

4

Tereza

Hřebačková

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:20

5

Valentýna

Háková

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:29

6

Natálie

Šimůnková

ZŠ ŠKOLNÍ

4:32

7

Lucie

Messnerová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:39

8

Klára

Hančová

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

4:40

9

Lucie

Erlebachová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:41

10

Daniela

Tomášková

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:42

11

Evelína

Patřičná

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:45

12

Kateřina

Veverková

ZŠ Dolní Branná

4:46

13

Karolína

Pavlíčková

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

4:47

14

Aneta

Albrechtová

ZŠ ŠKOLNÍ

4:56

15

Adéla

Reguliová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:16

16

Natálie

Hanušová

ZŠ Dolní Branná

5:33

17

Oxana

Parovinčáková

ZŠ ŠKOLNÍ

5:34

18

Ema

Erlebachová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

5:42

19

Veronika

Žalská

ZŠ LESNÍ

5:49

20

Nela

Blažejová

ZŠ LESNÍ

5:56

21

Markéta

Zezulová

ZŠ ŠKOLNÍ

6:15

22

Tereza

Pittnerová

ZŠ LESNÍ

6:16

23

Alžběta

Mejsnarová

ZŠ LESNÍ

6:35

24

Kristýna

Koláčková

ZŠ ŠKOLNÍ

6:40

25

Pavla

Tomášová

ZŠ ŠKOLNÍ

6:45

26

Karolína

Bílková

ZŠ LESNÍ

7:33

27

Adéla

Braunová

ZŠ LESNÍ

9:33

 

 

 

 

 

4. TŘÍDA - CHLAPCI

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Dominik

Nepolský

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

3:50

2

Matyáš

Grohman

ZŠ ŠKOLNÍ

3:54

3

Jakub

Skalický

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

3:55

4

Stanislav

Podrazil

ZŠ ŠKOLNÍ

3:56

5

Vilém

Zábranský

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:19

6

Richard

Sneidewind

ZŠ DOLNÍ LÁNOV

4:26

7

Ondřej

Mázl

ZŠ ŠKOLNÍ

4:30

8

Filip

Reguli

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:38

9

Antonín

Hron

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:39

10

Jakub

Březina

ZŠ LESNÍ

4:52

11

Matyáš

Zívr

ZŠ ŠKOLNÍ

4:54

12

Jakub

Fiala

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:58

13

Lukáš

Švimberský

ZŠ HORSKÁ

5:02

14

Antoním

Skavroň

ZŠ HORSKÁ

5:41

15

Marek

Brádler

ZŠ ŠKOLNÍ

5:45

16

Marek

Lahr

ZŠ ŠKOLNÍ

6:00

17

David

Baláž

ZŠ ŠKOLNÍ

6:11

18

Matěj

Lipš

ZŠ ŠKOLNÍ

6:30

 

 

 

 

 

5. TŘÍDA - DĚVČATA

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Martina

Vitvarová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

3:49

2

Anna

Kulhánková

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:00

3

Michaela

Zimová

ZŠ Dolní Branná

4:04

4

Tereza

Suková

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:20

5

Agáta

Knobová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:22

6

Kateřina

Hanušová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:23

7

Hana

Paseková

ZŠ Dolní Branná

4:44

8

Samanta

Dražkovičová

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:52

9

Simona

Mačkalová

ZŠ Dolní Branná

4:55

9

Veronika

Johnová

ZŠ LESNÍ

5:03

10

Michaela

Kuželová

ZŠ LESNÍ

5:07

11

Patricie

Truhlářová

ZŠ LESNÍ

5:56

12

Lucie

Drážná

ZŠ Dolní Branná

6:11

13

Hana

Blínová

 

6:32

 

 

 

 

 

5. TŘÍDA - CHLAPCI

 

 

 

 

 

pořadí

Jméno

Příjmení

Škola

cílový čas

1

Tomáš

Teichman

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

3:55

2

Matyáš

Štegl

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:04

3

Mirek

Muller

ZŠ LESNÍ

4:13

4

Adam

Kmecko

ZŠ NÁMĚSTÍ MÍRU

4:22

5

Václav

Vlach

ZŠ LESNÍ

4:30

6

Vojtěch

Bílek

ZŠ LESNÍ

4:55

7

Luboš

Kettner

ZŠ LESNÍ

5:00

8

Filip

Doubek

ZŠ LESNÍ

5:03

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode