Celkem přihlášeno 275 dětí.

 

Seznam přihlášených dětí 2016

 

jméno příjmení   třída CH/D   škola
Alice Kuželová 1. D ZŠ Dolní Branná
Darina Radoňová 1. D ZŠ Dolní Branná
Vojta Mejsnar 1. CH ZŠ Dolní Branná
Martin Šídlo 2. CH ZŠ Dolní Branná
Jakub Jiránek 2. CH ZŠ Dolní Branná
Lukáš Hauser 2. CH ZŠ Dolní Branná
Matěj Zeman 2. CH ZŠ Dolní Branná
Jakub Zeman 2. CH ZŠ Dolní Branná
Antonín Deml 2. CH ZŠ Dolní Branná
Tereza Kotyková 2. D ZŠ Dolní Branná
Kateřina Havlíčková 2. D ZŠ Dolní Branná
Karolína Moravcová 2. D ZŠ Dolní Branná
Viktor  Vaníček 3. CH ZŠ Dolní Branná
Vojta Kerhát 3. CH ZŠ Dolní Branná
Jakub Lukeš 3. CH ZŠ Dolní Branná
Ilona Plecháčová 3. D ZŠ Dolní Branná
Rozálie  Zábranská 3. D ZŠ Dolní Branná
Pavlína Matoušková 3. D ZŠ Dolní Branná
Veronika Vejnarová 3. D ZŠ Dolní Branná
Lenka Votočková 3. D ZŠ Dolní Branná
Lenka Forbelská 4. D ZŠ Dolní Branná
Karolína Nosková 4. D ZŠ Dolní Branná
Barbora Srnová 4. D ZŠ Dolní Branná
Denisa Radoňová 4. D ZŠ Dolní Branná
Klára Řídilová 4. D ZŠ Dolní Branná
Natálie Hanušová 5. D ZŠ Dolní Branná
Kateřina Veverková 5. D ZŠ Dolní Branná
Jiří Štembera 1.A CH ZŠ n.Míru
Josef Jon 1.A CH ZŠ n.Míru
Tomáš Srnský 1.A CH ZŠ n.Míru
Eliška Čivrná 1.A D ZŠ n.Míru
Markéta Hanušová 1.A D ZŠ n.Míru
Izabela Place 1.A D ZŠn.Míru
Jakub Červinka 1.B CH ZŠn.Míru
Richard Děd 1.B CH ZŠn.Míru
Jakub Hladík 1.B CH ZŠn.Míru
Antonín Jánošík 1.B CH ZŠn.Míru
Samuel Klinger 1.B CH ZŠn.Míru
Matěj Kučera 1.B CH ZŠn.Míru
Denis Majera 1.B CH ZŠn.Míru
Jiří Pagáč 1.B CH ZŠn.Míru
Ondřej Posker 1.B CH ZŠn.Míru
Eduard Rušikvas 1.B CH ZŠn.Míru
Jan Rušikvas 1.B CH ZŠn.Míru
Vendelín Šafařík 1.B CH ZŠn.Míru
Jakub Vích 1.B CH ZŠn.Míru
Kamil Zábranský 1.B CH ZŠn.Míru
Pavla Kutlvašrová 1.B D ZŠn.Míru
Johanka Dvořáková 1.B D ZŠn.Míru
Pavla Kutlvašrová 1.B D ZŠn.Míru
Tereza Menoušková 1.B D ZŠn.Míru
Sofia Movchanskaya 1.B D ZŠn.Míru
Darja Rudzinská 1.B D ZŠn.Míru
Kateřina Votočková 1.B D ZŠn.Míru
Karolína Vrbatová 1.B D ZŠn.Míru
Matyáš Bekr 1.C CH ZŠn.Míru
David Procinger 1.C CH ZŠn.Míru
Jakub Cerman 1.C CH ZŠn.Míru
Martin Jirka 1.C CH ZŠn.Míru
Anna Cermanová 1.C D ZŠn.Míru
Jiří David 2.A CH ZŠn.Míru
Matěj Zajíc 2.A CH ZŠn.Míru
Adam Petřík 2.A CH ZŠn.Míru
Michaela Teichmanová 2.A D ZŠn.Míru
David Charvát 2.B CH ZŠn.Míru
Johana Cupáková 2.B D ZŠn.Míru
Jan Vitvar 4.A CH ZŠn.Míru
Lukáš Kulhánek 4.A CH ZŠn.Míru
Matyáš Menoušek 4.A CH ZŠn.Míru
David Rygl 4.A CH ZŠn.Míru
Dominik Šulitka 4.B CH ZŠn.Míru
Martin Levinský 4.B CH ZŠn.Míru
Klára Volechová 4.B D ZŠn.Míru
Jakub Fiala 5.A CH ZŠn.Míru
Antonín Hron 5.A CH ZŠn.Míru
Adéla Klimentová 5.A D ZŠn.Míru
Evelína Patřičná 5.A D ZŠn.Míru
Jakub Skalický 5.B CH ZŠn.Míru
Dominik Nepolský 5.B CH ZŠn.Míru
Filip Reguli 5.B CH ZŠn.Míru
Vilém Zábranský 5.B CH ZŠn.Míru
Lucie Messnerová 5.B D ZŠn.Míru
Valentýna Háková 5.B D ZŠn.Míru
Daniela Tomášková 5.B D ZŠn.Míru
Marie Husarová 5.B D ZŠn.Míru
Tereza Hřebačková 5.B D ZŠn.Míru
Adéla Reguliová 5.B D ZŠn.Míru
Lucie Erlebachová 5.B D ZŠn.Míru
Jan Pokorný 1. CH ZŠ Školní
Sebastian Materna 1. CH ZŠ Školní
Daniel Maševský 1. CH ZŠ Školní
Kristián Liskovský 1. CH ZŠ Školní
Lukáš Červinka 1. CH ZŠ Školní
Petr Borufka 1. CH ZŠ Školní
Alexandr Karadža 1. CH ZŠ Školní
Daniel Ženíšek 1. CH ZŠ Školní
Jiří Novotný 1. CH ZŠ Školní
Prokop Chlápek 1. CH ZŠ Školní
Maxmilián Juptner 1. CH ZŠ Školní
Robin Polanský 1. CH ZŠ Školní
Štěpán Lipš 1. CH ZŠ Školní
František Lipš 1. CH ZŠ Školní
David Jelínek 1. CH ZŠ Školní
Tereza Vrbatová 1. D   ZŠ Školní
Aneta Votočková 1. D   ZŠ Školní
Monika Pechová 1. D   ZŠ Školní
Stela Kůželová 1. D   ZŠ Školní
Sára Kovářová 1. D   ZŠ Školní
Vanessa Horváthová 1. D   ZŠ Školní
Diana Borufková 1. D   ZŠ Školní
Viktorie Šimanovská 1. D   ZŠ Školní
Natálie Bartoňová 1. D   ZŠ Školní
Tereza Krampolová 1. D   ZŠ Školní
Kateřina Vilímková 1. D   ZŠ Školní
Kristýna Martínková 1. D   ZŠ Školní
Kristýna Malinowska 1. D   ZŠ Školní
Lucie Novotná 1. D   ZŠ Školní
Natálie Rozsypalová 1. D   ZŠ Školní
Šárka Lepltová 1. D   ZŠ Školní
Nataly Kusá 1. D   ZŠ Školní
Klára Šulkovská 1. D   ZŠ Školní
Anna Zikmundová 1. D   ZŠ Školní
Natálie Javůrková 1. D   ZŠ Školní
        ZŠ Školní
Lukáš Sajkršmíd 3. CH ZŠ Školní
Jakub Doležal 3. CH ZŠ Školní
Matouš Křivánek 3. CH ZŠ Školní
Patrik Dobiáš 3. CH ZŠ Školní
Matěj Král 3. CH ZŠ Školní
Jan Janák 3. CH ZŠ Školní
Marek Hájek 3. CH ZŠ Školní
Radim Vlach 3. CH ZŠ Školní
Daniel Čepelka 3. CH ZŠ Školní
Matěj Pokorný 3. CH ZŠ Školní
Ondřej Kopecký 3. CH ZŠ Školní
Vendula Červinková 3. D ZŠ Školní
Nela Hájková 3. D ZŠ Školní
Karolína Gažíková 3. D ZŠ Školní
Adéla Albrechtová 3. D ZŠ Školní
Ellen Vedralová 3. D ZŠ Školní
Jana Trochtová 3. D ZŠ Školní
Veronika Erbenová 3. D ZŠ Školní
Viktorie Huberová 3. D ZŠ Školní
Elizabeth Prášková 3. D ZŠ Školní
Natélie Pongó 3. D ZŠ Školní
Elen Horská 3. D ZŠ Školní
4. třída       ZŠ Školní
Radim  Havlíček 4. CH ZŠ Školní
Miroslav Tomáš 4. CH ZŠ Školní
Jan Šubrt 4. CH ZŠ Školní
Vít Stehlík 4. CH ZŠ Školní
Adam Stínil 4. CH ZŠ Školní
Adam Kuhnel 4. CH ZŠ Školní
Jakub Dylan Harvey 4. CH ZŠ Školní
Hynek Nývlt 4. CH ZŠ Školní
Filip Beneš 4. CH ZŠ Školní
Elena Benešová 4. D ZŠ Školní
Gabriela Jedličková 4. D ZŠ Školní
Veronika Saturová 4. D ZŠ Školní
Kateřina Pospíšilová 4. D ZŠ Školní
Aneta Bibiana Lukšová 4. D ZŠ Školní
Kristýna Jáňová 4. D ZŠ Školní
Alice Helclová 4. D ZŠ Školní
Aneta Francová 4. D ZŠ Školní
Martina Lukešová 4. D ZŠ Školní
Karolína Korneyová 4. D ZŠ Školní
Adéla Vokáčová 4. D ZŠ Školní
Lucie Psohlavcová 4. D ZŠ Školní
Klára Rudolfská 4. D ZŠ Školní
Milan Blažej 1. CH ZŠ Dolní Lánov
Eliška Vaňková 2. D ZŠ Dolní Lánov
Kamila Svatá 2. D ZŠ Dolní Lánov
Lucie Reichsteinová 2. D ZŠ Dolní Lánov
Kateřina Maisnerová 2. D ZŠ Dolní Lánov
Filip Zvírotský 2. CH ZŠ Dolní Lánov
Michal Losenický 2. CH ZŠ Dolní Lánov
Vojtěch Minka 2. CH ZŠ Dolní Lánov
Tereza Andraško 3. D ZŠ Dolní Lánov
Věra Blagoeva 3. D ZŠ Dolní Lánov
Adéla Losenická 4. D ZŠ Dolní Lánov
Klára Maxová 4. D ZŠ Dolní Lánov
Patrik Tomíček 4. CH ZŠ Dolní Lánov
Vít  Waishaupt 4. CH ZŠ Dolní Lánov
Karolína Pavlíčková 5. D ZŠ Dolní Lánov
Klára Hančová 5. D ZŠ Dolní Lánov
Martin Jindříšek 5. CH ZŠ Dolní Lánov
 Michaela Place   3.A   D ZŠn.Míru
ZŠn.Míru
 Eliška Polonská   3.A   D ZŠn.Míru
ZŠn.Míru
 Lucie Jandurová   3.A   D ZŠn.Míru
ZŠn.Míru
 Sára Červinková   3.A   D ZŠn.Míru
ZŠn.Míru
 Jan Matoušek   3.A   D ZŠn.Míru
ZŠn.Míru
 Václav Grohman   3.A   D ZŠn.Míru
ZŠn.Míru
 Miloš Klingr   3.A   D ZŠn.Míru
ZŠn.Míru
 Adam  Gerstman  3.A   D ZŠn.Míru
ZŠn.Míru
Veronika Fránová 2. D ZŠ Horská
Kristýna Zollmannová 2. D ZŠ Horská
Adéla Mládková 3. D ZŠ Horská
Tomáš Škáva 3. CH ZŠ Horská
Václav Švejda 4. CH ZŠ Horská
Aneta Fránová 5. D ZŠ Horská
Tereza Novotná 5. D ZŠ Horská
Sára Šromová 5. D ZŠ Horská
Daniel Mach 5. CH ZŠ Horská
Antonín Skavroň 5. CH ZŠ Horská
Lukáš Švimberský 5. CH ZŠ Horská
Filip Bajt CH  MŠ Lesní
Radek Dostál CH MŠ Lesní
Kristýna Fejglová D MŠ Lesní
Lukáš Gottstein CH MŠ Lesní
Adéla Halíková D MŠ Lesní
Natálie Halíková D MŠ Lesní
Vojtěch Hanzlíček CH MŠ Lesní
Jan Hawel CH MŠ Lesní
Eliška Jindříšková D MŠ Lesní
Justýna Kobrlová D MŠ Lesní
Petr Patočka CH MŠ Lesní
Dominik Petržík CH MŠ Lesní
Daniel Vítek CH MŠ Lesní
Ilja Kulakov CH MŠ Lesní
Tomáš Belanec CH MŠ Lesní
Matyáš Hrubý CH MŠ Lesní
Pavel Cerman 1 CH  ZŠ Lesní
Amálie Česánková 1 D ZŠ Lesní
Kristýnka Farská 1 D ZŠ Lesní
Michaela Ježková 1 D ZŠ Lesní
Martin John 1 CH ZŠ Lesní
Anna Lefantová 1 D ZŠ Lesní
Anna Masaříková 1 D ZŠ Lesní
Lucie Vejdělková 1 D ZŠ Lesní
Miroslav Karásek 2 CH ZŠ Lesní
Matyáš Kuba 2 CH ZŠ Lesní
Barbora Mejsnarová 2 D ZŠ Lesní
Eliška Šebelová 2 D ZŠ Lesní
Filip Vancl 2 CH ZŠ Lesní
Martina Hanzlíčková 4 D ZŠ Lesní
Petra Mládková 4 D ZŠ Lesní
Zuzana Klečková 4 D ZŠ Lesní
Lucie Erbenová 4 D ZŠ Lesní
Kateřina Rousová 4 D ZŠ Lesní
Martina Petráková 4 D ZŠ Lesní
Vojta Marek 4 CH ZŠ Lesní
Martin Kobrle 4 CH ZŠ Lesní
Martin Fišera 4 CH ZŠ Lesní
Jakub Blaško 4 CH ZŠ Lesní
Jan Blíma 4 CH ZŠ Lesní
Antonín Mrkva 4 CH ZŠ Lesní
Tereza Ježková 4 D ZŠ Lesní
Samuel Kettner 4 CH ZŠ Lesní
Daniel Hornych 4 CH ZŠ Lesní
Adéla Matoušková 4 D ZŠ Lesní
Michal Machyl 4 CH ZŠ Lesní
Natálie Tuháčková 4 D ZŠ Lesní
Veronika Štefanová 4 D ZŠ Lesní
Tereza Pittnerová 5 D ZŠ Lesní
Barbora Dostálová 5 D ZŠ Lesní
Veronika Žalská 5 D ZŠ Lesní
Nela Blažejová 5 D ZŠ Lesní
Tereza Braunová 3 D ZŠ Lesní
Hana Cermanová 3 D ZŠ Lesní
Dominik Černý 3 CH ZŠ Lesní
Martin Dostálová 3 D ZŠ Lesní
Kamila Holásková 3 D ZŠ Lesní
Markéta Holásková 3 D ZŠ Lesní
Anna Jindřišková 3 D ZŠ Lesní
Adam Kužel 3 CH ZŠ Lesní
Tereza Masaříková 3 D ZŠ Lesní
Matyáš Motyčka 3 CH ZŠ Lesní
Anežka Patočková 3 D ZŠ Lesní
Lucie Peterková 3 D ZŠ Lesní
Adéla Pittnerová 3 D ZŠ Lesní
Kristýna Povrová 3 D ZŠ Lesní
Dita Slovenská 3 D ZŠ Lesní
Tobiáš Sporysch 3 CH ZŠ Lesní
Jakub Urban 3 CH ZŠ Lesní
Filip Votava 3 CH ZŠ Lesní
Vojtěch Želev 3 CH ZŠ Lesní

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode